Reply on: Martin Fundárek #91050:
Tá 10... Neviem, či sa trafím, ale trochu sa to podobá na logo Českej televízie, to ktoré sa donedávna používalo aj vo vysielaní. Na tejto stránke je vľavo hore vedľa nápisu "Jsme Česká televize":http://www.ceskatelevize.cz/ct/historie/revoluce.php
Myslím že nové "zaklínadlo" by mohlo byť "kúpte si auto, necestujte s nami keď sa vám nepáči".
fobust
Aby si videl spoločné zastávky električky a trolejbusu, tak nemusíš chodiť ďaleko, stačí do Brna. Ale aj inde, napr. v Ostrave sú. Samozrejme v Švajčiarsku a inde je to tiež bežné.