Bože ten záhradkár je fakt tupoň, už to vidím ako za 20 rokov bude na parkoviskách pred panelákmi v Petržke plno starých vyradených busov aby sa každý staral o toho svojho.
v podstate cely dpb je na kosostvorec... vlastne cela doprava v BA ?
fobust
LOL chcem vidieť toho tupca čo si kúpi trojdňový lístok na MHD. Vidno že aj v Prahe majú obdobu Záhradkára. ?