Reply on: Allredo #90554:
Ako poznam DPB a.s. tak L 33 v rannej spicke ? ?
Ale keď sa zaradí do premávky všetkých 18 sorov, tak tá rezerva tu zasa bude.


Ja mám z toho celého pocit, že je to jedna obrovská fraška a divadlo, zamerané na vymývanie mozgov prostých občanov, a v jeho zákulisí je už dávno všetko jasné... veď čo iné by sa od mediálneho akrobata Zahradníka dalo čakať, všakže?
fobust
Díky. Tú stránku poznám, nakoľko teraz mám Nutriu (Nubiru) ktorej sa chce úspešne zbaviť a presedlať do nového. Dnes idem na skúšobnú jazdu. Neviem sa rozhodnúť či litrového aleob 0.8mičku. Totiž litrového majú iba v Jazz Blue a 0.8 je aj Ocean Blue, ktorá sa mi oveľa viac páči... Oboje samozrejme TT... Čo by si odporúčal ty? Mám skúsenosti s Matizom z roku 1998, preto aj chcem Sparka, zdá sa mi ideálny do mesta. Je litrový motor o toľko výhodnejší? Nemal som totiž možnosť si ho vyskúšať a iný ako 0.8 na testy nemajú...