Reply on: Dlhe Diely MHD #90451:
veruze tu uz sme daleko za hranicou vtipov ? to je minimalne smutne. vsetky finalove loga su tak prvoplanove... je to taky trapas. stare logo je ovela krajsie.neurobi niekto peticiu za zachranu sucasneho, dostojneho loga?
o Brontosaurovy Zahradnom a jeho super logu ? (asi neni moc ftipne co?
)
Peon
Ale nebojte, je mi jasné, že takto bola spravená preto, aby tam denne stačilo iba jedno vozidlo s jedným vodičom dodržiavajúcim zákonné prestávky a dĺžku služby. ?
Ale myslím, že tá linka nebude veľmi vyťažená a možno po niekoľkých mesiacoch skončí tak ako "kalváriová" 42-ka. ?