Reply on: luky133 #90153:
To bude urcite to co osm pisal na Dispecerovi:O 17tej hlasili vodicom nech na ceste za Dubravkou na DNV radsej nejdu a otacaju Pri Krizi, vraj cesta je nezjazdna a maju zvazit rizika, pripadne pockat na posyp.
Takže ja sa nemusím báť... Ináč počul som v rádiu ,že v Dúbravke minimálne 20min. zdržanie pre nehodu... ?
Beus
Ale tú otázku smeruješ Igorovi nesprávne - on je fajčiar, jemu by to nevadilo
Faktom je, že ak by mal mať vlak rovnaký počet vozňov s alebo bez fajčiarskeho (čiže o 1 nefajčiar menej alebo viac), tak volím čisto nefajčiarsky vlak - dá sa naň kúpiť viac rozumných miesteniek