tr3mp: Nechysta sa aktualizacia mapy? Predsalen, uz bolo viac zmien (napr. presmerovanie L37, zmena zastavok pri zst lamac, N95 cez SNP atd.).. dik
, do februara sa teda nemusime bat, ze revizori dostanu po drzke. aj tak chcem vidiet kto sa odvazi ako prvy vziat nocnu ?
AAA
Re #89941 kecho: Nezabúdaj, že v DPB to volajú niektorí duobus, takže tie vozy možno ani nemal na mysli. ?
Re #89952 Mike: A to ešte si zabudol, že na 212, kde majú byť 15 Tr(M) sa bežne objavujú 14 Tr.
Re #89974 intony: Aspoň by prestali v križovatke Západný rad - Gaštanová parkovať autá, keď by mali vždy odtrhnuté nárazníky. ? A vodiči by mali novú zdravotnú činnosť, hľadať majiteľov aút, aby mohli vytočiť tie úzke zákruty. ?
Re #89976 810zssk: Ak by autá neparkovali niekedy ešte aj v križovatke tak, že niekedy ani 14 Tr to nevie pomaly vytočiť, možno by sa dalo.