Reply on: Jakub1 #89880:
hmmm, už keď si začal, vieš štatistiku výpadkov L20 od 5.11.2007... Je to lepšie ako do 4.11.2007?... ? A dnes si nejaký rýpavý?? Čo sa deje... ? "Supervrak" a podobne... ?
Ten Tebou nazvaný "Supervrak" sa už snaží doťahovať na elitné vozidlá a nie ako v jeho začiatkoch, keď vypadával najmenej 2x denne... ? ? ?
Jakub1
Dnes som chorý, tak preto som rýpavý a mierne podráždený.
Btw. Napísal som: "Supervrak rokov 2005 a 2006".
Keby som napísal (kĺbový) "Supervrak" roku 2007, myslel som tým 1630 ?.
Máš pravdu. 1706 dali dokopy, teraz sú "Supervraky" tak 1711-1714 (1715 a 1716 sú perfektné). A 1703. Toť najväčšie šopy 1. kolóny, kraťase. ?