Reply on: fobust #89730:
i keď som proti tomu, aby sa tu rozoberalo jedno a to isté video už po 2718. krát... Pýtal som sa na jednom ruskom fóre - je to Ik435, nie tá ruská Mo...6222. Takže asi má vzadu.
A ked som sa pital rano na vypravni ako to je s tým auparkom tak nikto nič nevedel
?
Bystrican.
Dobry den. Ako je mozne ze zvolenskej sadke boli v priebehu jedneho dna schvalene primesteske linky X9, X3 respektive rozsirenie zastavok 55 a jej rozclenenie na tieto linky a to bez suhlasu mesta banska bystrica o tom aby mohli tie autobusy zastavat na mestskych zastavkach. Robite snad z ludi sprostych?? primestske linky nemaju co robit v takom rozsahu na uzemi ziadneho mesta a uz vobec nie stat na kazdej zastavke a pouzivat mestsky typ vozidla!!!!! takze uz vsetci vedia kto si je rovnejsi pred zakonom....dpmbb bola vydavana licencia takmer polroka aj to nakoniec o jej normalnom zneni muselo rozhodnut ministerstvo dopravy a nejaky sadzv dostane primestsku linku za jeden den. To planujete aj dalsie prekvapenia X2, X6...??? uvedomte sa co tu robite. To plati aj o kolaudacnom rozhodnuti velkeho kruhoveho objazdu pri EUROPA (trolejove vedenie) kde vsetci dobre vedia ze dokumentacia o 12m prekladke kablov existuje astavitel ju ma len ju na zaklade tlakov urcitej firmy nechce odovzdat..preco si ju vucka nevypyta od konkretneho zhotovitela tej prekladky???