http://ekonomika.sme.sk/clanok.asp?cl=3574205
hahahahahaha.... ? tomuto sa hovori nosenie dreva do hory...
BRATISLAVA= KOCURKOVO...
kde su normalni ludia?
hahahahahaha.... ? tomuto sa hovori nosenie dreva do hory...
BRATISLAVA= KOCURKOVO...
kde su normalni ludia?
S499.1023
K tým lístkom: Myslím ,že tu ide o iné. Ja mám v zásobe aj 22,- SKK lístky ale v žiadnom prípade si dva v nočáku necvaknem. Doteraz som si scvakal jeden, odteraz si nebudem cvakať žiadny - dám zarobiť taxikárskej lobby.
Už som stratil nádej, že by bratislavský DP mohol riadiť nieklto normálny. Výnimkou bolo krátke obdobie výsostne odborného riadenia ing. Juriku.