Reply on: kri #89385:
No, mne sa nezdá primeraná akákoľvek suma k električenke. Nezdá sa mi ani tarifné rozlišovanie dennej a nočnej dopravy ako také - pseudoargumenty o zábave si môže DPB strčiť za klobúk. A keď už rozlišovanie, potom nech sú aj dva tarify na električenku - bez nočnej dopravy a s nočnou dopravou, aby si mohli vybrať. Nútiť ľudí s električenkami, aby si ešte zháňali lístok na "pricviknutie", je podľa mňa najhorším z možných riešení.Pokiaľ ide o automat a dobíjanie - keď už musím nahádzať za hrsť drobných do automatu, potom nevidím nijaký zásadný rozdiel v tom, či mi automat vypľuje papierik alebo dobije kredit. Dokonca ten papierik sa mi zdá lepší, pretože dobitie nijako neskontrolujem. Keď už dobíjať, tak cez mobilnú Teleplatbu alebo niečo podobné, aby som sa vyhol zháňaniu mincí.
?

Ámos
Neviem ci ty ale tusim niekto iny sa tu stazoval na vodicov IGK, ze nepustaju vozy zo zastavky pricom podla vyhlasky maju busy prednost. Ono keby vodici MHD nedavali blinker, ze vychadzaju zo zastavky v case ked otvaraju dvere, ludia by ich aj pustili. Pravidelne sa mi stavalo, ze som videl bus so znamenim, ze chce opustit zastavku, tak som zastavil a on si kukal este do spatneho ci moze zatvorit dvere. Zbytocne som tym zbrzdil viacero aut/premavku. Odvtedy nezastavim, az ked vidim ze bus sa rozbieha... A na vine su beusaci