Reply on: Sati #89394:
prepac ale mileticova a karadzicova ulica sa nikde nekrizuju pokial viem su v podstate rovnobezne, myslel si zahradnicku ulicu? nechcem sa do teba navazat len by som chcel pochopit ze kde to myslis
? ? ? ☠ naščastie sa uvodomili že asi plná klbová 50 nezastaví na metri

V pripade tej dnesnej nehody davam na 99% plnu vinu vodicovi.
Allredo
uz pri prvom pohlade na nu mi bolo jasne ze je to s nou velmi zle... zachranka napriek skoremu prichodu (5 min.) jej nedokazala pomoct
1.)Brzdna draha nebola naozaj vidiet, ale urcite bola kratka, lebo auto zastavilo prakticky po par metroch.
2.)Zranena lezala hned na prechode a vobec ju to neodhodilo
3.) Racianska sa prave vtedy zaplnovala, takze tam ani neboli podmienky na rychlu jazdu
z toho vypliva ze fabia isla cca 30km/h a ten naraz musel byt dost neobvykli a mal zial fatalne nasledky.
Moj nazor je ze postihnuta osoba proste vbehla pod auto ked sa ponahlala na elinu, alebo to bola kombinacia viny na strane vodica aj postihnutej, ale v ziadnom pripade by som naisto neobvinil vodica