Pekne obrazky (k 1.11) lenze nie je nahodou v tych mestach iba MAD? (Mestska Autobusova Doprava) lebo MHD je hromadna a to myslim zahrnuje aj tbusy a elektricky ?
. Teda dožvie, koľko ľudí to za posledný rok využilo...
Valec
"Prvým krokom je Pilotný projekt organizácie nočnej dopravy, ktorý sa zavádza v metropole na Dunaji od noci z 1. na 2. júla 2007."
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=4780