Reply on: Ike #88184:
3 minutovy interval ma jedina linka...Ale fakt je ten ze Petrzalcania sa maju co najmenej stazovat. Ale v Petrzalke zije aj 28% Bratislavcanov.
Ono DNV podla tohto sa tiez nema co stazovat. Mate expresnu linku s 5 minutovym intervalom do centra mesta. A co ze je rano natrieskana. To je aj 68, 98, 93, 94, 88 aj 95.
Ved navrhni nove linkovanie z DNV tak aby si mal menej liniek s hustym intervalom pri zachovani vzkm. Lebo co si pamatam vzdy si tu chcel vzdy len viac liniek s hustejsim intervalom...
)
Ámos
Dnes by som Budtainksu pre 59, 98, 99 by som presunul na zastavku pre 93. Je to len o cca 200 metrov dalej. Ale v smere v z mesta by som to nehal tak ako to je.