Ad MHD do Rakuska: Naco az do Hainburgu? Stacilo by do Wolfsthalu. Do Hainburgu premava z Wolfsthalu S-bahn, aspon bude viac vytazeny. Prestup na S7 Schwechat je tiez mozny vo Wolfsthale.
ze zapas Trnava-Slovan...
Valec
Re #87614 S499.1023& #87625 El Sergio: No chlapci, toto vám trochu nevyšlo. ?