Reply on: 810zssk #86668:
Doporučoval by som trocha sa do problému ponoriť, predtým než začneš produkovať "odborné" posudky. Jazda trolejbusov na pomocný pohon na Letisko MRŠ (ako keby sme mali aj iné.. doporučujem aj hlavnú stanicu ŽSR premenovať na Hlavnú stanicu Vavra Šrobára...) nepredstavuje žiadne ničenie vozov. To, čo ničí vozy na DD, nie je jezda s cestujúcimi k Novému mostu ale neustále štartovanie a stopovanie agregátov pri otáčaní pri Riviére.
fobust
Tipujem že tá dlhšia jazdná doba smerom do Ružinova bola kvôli jazde cez Šafko, ktorá trvá dlhšie ako trasa Mostová-Jesnekého. Pamätám sa, že ak išla kedysi dávno 4- ka alebo 6-ka minútu po 12-ke spod mosta tak ju vždy predbehla a na Kamennom nám. bola prvá. To bolo ešte dáááávno.