Reply on: TeBeCe #86092:
Uz som v koncoch, este ma napadlo jedno radikalne riesenie: kladivka so samoodpalovacim systemom. Ak opustia vozidlo, tak vybuchnu. ?
http://www.bratislavskenoviny.sk/54009/doprava/v-okoli-galvaniho-ulice-je-malo-liniek-mhd ?
radoslav69
? http://www.bratislavskenoviny.sk/54010/doprava/trolejbusova-trat-k-avionu-by-stala-23-milionov
? ? ?