Tak po obede som nejaky rozjareni. Navrhujem aby namiesto kladiviek, vo vozidlach boli betonove tehly, tie by pouzili v pripade nebezpecenstva, aj na sebaobranu, aj na vybitie skla, aj proti vodicovi, aj proti zahranikovi (zamerne male z, aby som nikoho neurazal)
Sommelier
Ak berieš jeho slová výlučne ako klamstvo, v tom prípade by som rád počul tvoje vyjadrenie, ktoré by si k tomu uviedol.
Respektíve ma zaujíma, či by si z chabého rozpočtu DPB investoval takých 200, 300 tisíc do nových kladív, z ktorých by ti zostalo možno 30 kusov po pol roku ?
Sám veľmi dobre vieš, aká je situácia. Začalo sa o tom hovoriť včera, počkajme mesiac dva, či dôjde k nejakému schopnému riešeniu.