A ty? Trúba! Som nehovoril o 83 cez tunel čo si asi myslel Ike, ale o nosnej električkovej linke cez tunel z Dúbravky? Aspoň viem o dvoch kreténoch ktorým treba všetko rozpisovať do detailov! ?
). Napriek niektorým nepresnostiam v texte odporúčam.

ale tak riesenie sa iste najde, ak padnu z neba vzkm, vodici aj busy
A k trasovaniu este jedna drobnost - ak bol doteraz krik, ze nie je mozne sa dostat z Romanovej na Zochovu, tak zobratim prestupu 95+83 uz ani neviem co by bolo. Alebo ponuknut vlkom protismerny prestup na Farskeho?
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=26591&idt=u&idg=2699&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
velku verziu ti poslem.