Jeden napad co sa tyka pokut za zabudnutu elektricenku:
V sucasnosti je to vzdy 140 sk. Tym sa potrestaju aj ti co zabudli raz (co sa stava) a nedostatocne sa trestaju ti co ju zabudaju furt. Preto ma napadlo nieco take - kedze pri karte sa da archivovat kolko krat uz clovek mal tento problem navrhoval by som vysku pokuty zvysovat podla toho kolko krat si ju zabudol:
1x - bez poplatku, pripadne nieco symbolicke ako 20 sk (uz dost potresta ze sa musi dotycny trieskat na Olejkarsku)
2x - 100 sk
3x - 150 sk
4x - 200 sk
atd., vzdy by sa pridalo 50 sk, pricom by sa ratali zabudnutia za napriklad posledne 4 roky.. pride mi totiz fakt surove chciet od niekoho 140 sk za to ze zabudol (co je ludske)..
V sucasnosti je to vzdy 140 sk. Tym sa potrestaju aj ti co zabudli raz (co sa stava) a nedostatocne sa trestaju ti co ju zabudaju furt. Preto ma napadlo nieco take - kedze pri karte sa da archivovat kolko krat uz clovek mal tento problem navrhoval by som vysku pokuty zvysovat podla toho kolko krat si ju zabudol:
1x - bez poplatku, pripadne nieco symbolicke ako 20 sk (uz dost potresta ze sa musi dotycny trieskat na Olejkarsku)
2x - 100 sk
3x - 150 sk
4x - 200 sk
atd., vzdy by sa pridalo 50 sk, pricom by sa ratali zabudnutia za napriklad posledne 4 roky.. pride mi totiz fakt surove chciet od niekoho 140 sk za to ze zabudol (co je ludske)..

Ike
"Však tebe nevyhovuje absolútne nič."
- ze to hovoris prave ty
Vyhovuje, predstav si.. dokonca predlzenie linky 28 celkom vitam, len si myslim ze DPB sa snazi na zlom mieste... lebo kto moze, do divadla ide autom. Ked ideme viaceri, auto sa vzdy najde a jeden sa obetuje a po divadle nepije... ak nie, tak taxik... ale osobne si neviem predstavit ze by som pozval priatelku do divadla a trepali sa tam CNG karosou... to si radsej pozicam auto, alebo zaplatim taxik...
a uz som tiez isiel v obleku MHD vela krat... a vela krat som stupil do zuvacky a velakrat som bol zapraseny od prachu dpb... niekedy su busy tak plne ze sa pozor neda davat... a ja som obcas nepozorny a oprem sa aj v prazdnom