Neuvazuje sa o predlzeni MHD k Novej budove SND aj z vychodnej casti mesta? Lebo odtial sa tam teraz da dostat len obtiazne.
len to trochu kazia tie vrakosy co tam jazdia, ale to je len detajl
Nestacil som ich vsak nikdy odfotit, len tie Mercedesy
m@rtin
Mohl bys mi vysvětlit, jak se dělá reprezentace s dvěma letadly? Air Slovakia jsou úplně out.