Reply on: 810zssk #85232:
Kde nemá čo jazdiť? Však to nemôžu dať tie SOR-y rovno tam kde nemá čo jazdiť?
este raz sorry za tuto konkretnu vec
Nemohol dotycny zajst k tebe domov?"
Ale s prispevkom suhlasim 

Nemohol dotycny zajst k tebe domov? Mimochodom, neviem o vela ludoch co chodia cez Jarovce...
Isidor