vodic chcel ludom dobre a siel kratsou cestou a stala sa nehoda... nemozme vediet kedy a kde sa to moze stat, keby sme ratali kolko nehod osobnych aut sa stava tak by uz ani nemohli jazdit po cestach asi ? Myslim ze je to zbytocny zakaz
nie som si istý, či to tak stále funguje, ale pokiaľ viem, bolo to povolené v niektorej severskej krajine, buď Nórsko, Švédsko alebo Fínsko. Zišlo by sa aj u nás... ?
v štúdii chybovosti bola Wikipedia porovnateľná s Brittanicou. Okrem toho, že na net môže pridávať informácie hocikto, tak ich aj hocikto môže kontrolovať
Je to trochu off-topic, ale aj ja som sa mal narodit s vadami, mal som udajne asi 10%ne sance na prezitie, mal som byt navzdy na voziku a aha. Dnes chodim, zivy a zdravy.. to len tak na okraj...
Čo sa týka toho plodu tak nech idú do zadku! Akože starať sa do rozhodnutia druhých je drzosť,lebo ak by napr. sa malo decko narodiť s vážnymi vadami alebo by žena nemusela pôrod prežiť tak čo ostáva? Zas kampaň nejakých zasratých KDH a podobných fanatikov ☠
No ale ľudia, ktorí by chceli fajčiť naďalej, by platili veľké peniaze za svoj zlozvyk. Okrem toho by mali vo viacerých miestach zakázané fajčiť a na slabšie fajčiace povahy by bola vhodná reklama podobná tej dnešnej ohľadom interrupcie, kde je na obrázku ten 11-týždňový plod. Napríklad tam mohli šupnúť pľúca fajčiara...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Ámos
druhy odstavec ☺ DPB a.s. bude mat asi problem ?