Reply on: Nal Sehel #84796:
ono ja mam C-cko len pre zabavu, profesionalne nejazdim - ale niektore veci ako napriklad brzdenie z kopca a konstrukcia vozidla nie je taky strasny problem sa naucit ? a myslim, ze brzdenie z kopca by malo byt sucast skusky na C a bolo by.
Nal Sehel
jedine čo je že niektoré busy majú na to zvlášť spínač ktorím zapnú retardér a nemusíš pri tom šliapnuť na pedál a pokiaľ máš retardér
zapnutý tak znižuje rýchlosť ale musí byť zaradená rýchlosť. Aj v DPB majú pár busov KAROSA s motormi renault kde takto takto funguje retardér.