Reply on: 810zssk #84049:
Bodaj by všetky Solarisy museli poslať naspäť do Poľska a vymenili ich za kĺbáky! ?
Ja vseobecne cestujem najdalej pri druhych dverach, minule som sa akosi dostal do zadnej casti Ik415 a som bol dost prekvapeny ze ako davno som tam vlastne nebol
810zssk
Re #84039 Ike: Kto povedal ze je dopyt? Ked ja napisem ze chcem nocak do Varsavy tak bude dopyt? Nehovoriac o tom ze tuto otazku treba riesit skor pri zavadzani BID.
Re #84045 jsk: Ked po SNP moze chodit cez den Presporacik, moze aj v noci bus. A zaroven sa splni obsluha Namestia SNP. A ked nie tak neriesit odbocovanie ale zastat na ceste ako napr. na Mladej Garde (jeden priklad za desiatky)