Valec: To sa musis informovat na DPB, ale co som ja pocul, tak je tam jednorazovy poplatok 30 000 Sk za zmenu zastavok a cest. poriadkov + nejaky rocny poplatok (zda sa mi ze 10 000 Sk, ale toto viem tak na 40%)
.
Bon-Cu
Nova reklama na BUSoch vedla strednych dvery nalepena na okne z vnutra...taka biela...len som sakra nebol schopny si vsimnut koho ta reklama je...