Reply on: fobust #83710:
Aha... tak potom je o com taka spolupraca? O vydierani, alebo o stranke, kde si mozme precitat aj kriticke clanky?! Bo takto je to LEN o tom, ze si precitame LEN to, co schvali DPB. To potom tato stranka existovat nemusi a moze sa zlucit so strankou DPB.
fobust
Uvedom si že DPB dodáva do IMHD cesťáky a môže tým efektívne vydierať deka....