Reply on: 810zssk #83586:
Ale, Pištík môj, ja so mtú koncepciu mal prečítanú asi dávnejšie a dôkladnejšie, než ty.Lenže ty si nepochopil, o čom píšem - ja píšem o VŠEOBECNÝCH a palných zásadách financovania verejnej dopravy a integrácie dopráv.
810zssk
2) Re #83574 Valec: Pokial sa tam niekto odstahuje tak je pravdepodobne ze si tam casom da aj trvaly pobyt a tym padom nie je dovod aby to financoval BSK. Samozrejme, ja som za integraciu, ale.. no neviem ako financne..
3) Re #83577 hoppusmar: Skor by som bol za LBC..
4) Re #83578 S499: Mna len stve ze si nieco neprecitas a hned by mi piss co je tam napisane.