Reply on: ivanbuto #83490:
Ja som na to reagoval tym ze podla mna ich prestali osadzovat z toho dovodu a nie ze ich len davaju len na reprezentativne miesta (co podla mna nema logiku)Re #83489 ivanbuto: Zacni tym ze napises ako by si to chcel vyriesit. Je tam jednoprudova cesta tak ako sa to da riesit asi?
Re #83498 richardhudec: Kto konkretne? Lebo predtym vnet ak sa nemylim, ale vcera vecer a dnes doobeda zas kto?
810zssk
Re #83486 ivanbuto: Skor si myslim ze to bolo do buducnosti.. aj ked skor to beriem ako "ti zly IADisti zas robia neplechu".. akurat ze sa samozrejme nikto nemoze cudovat.. vid. ten Ikarus...