Reply on: 810zssk #83482:
Skor to vyzera tak, ze preto su tam zapchy, lebo ta MHD jazdi v takej podobe a nie je sa potom comu cudovat, ked tam tou MHD nikto nejde.. A potom aj je uplne jedno ci nejaka preferencia je alebo nie je.
argument jak hovado
810zssk
Re #83486 ivanbuto: Skor si myslim ze to bolo do buducnosti.. aj ked skor to beriem ako "ti zly IADisti zas robia neplechu".. akurat ze sa samozrejme nikto nemoze cudovat.. vid. ten Ikarus...