Reply on: Ámos #83449:
To som sem uz tusim daval.. Jednoznacne som za... Dochodcovsky - special sa so zlavou 35 sk nevyrovna lacnym paradajkam v Lidli, ale keby to mali zadarmo tak to by hned bolo ine..
prvy odchod, posledny odchod a interval ?

Ike
ked sa nieco stane a chytia sa toho media tak ako pri solacoch, tak na tu STK asi pojdu ale potom nechcem vediet vysledok