Urcite niekto z Vas pozna situaciu na linke 57,vsak?Co tak si nechat vynadat od vratnika na Stavivach do ko....,,prijemna skusenost.Ja len tak,aby rec nestala ? ☺
na kyvadlovkach sa bezne zatvarali 2. dvere, ak clovek vystupoval tam, kde podla vodica vystupovat nemal. a naschval. nehovorim o sucasnych vodicoch dpb. tak kde mas problem?
Darro
Re #83345 Martin Fundarek: No vidis somnou sa aspon kedysi dalo... a nerozpravaj tu na mna taketo bludy ked ma absolutne nepoznas, prave tieto tvoje debilne narazky ma uistuju o tom ze sa mam tak chovat ako pises lebo aj tak si to myslis o kazdom, kazdy BEUSAK je velka spina co chce len zle cestujucemu... sa uz uvedom aky mas postoj a ked na niekoho ides utocit aspon si over ci sa tak k cestujucim chovam... ja mozem zacat hovorit o tom aky si hajzlik ze v robote sa flakas, sefovi zenu klepes a neviem co vsetko a pritom to nemusi byt pravda...