tojejedno: Ty si aj niekedy chodil 68? A to, ze od Mraziarenskej po Bajkalsku stala v zapche ti nevadilo? Teraz aspon zapchu obide.
nekonecno....
ja toto uz daaaavno tvrdim...
.
Turbo
Tak ti mozem povedat, ze napriklad ja slapem z Bajkalsej az k Racianskej a to je dost, najma ak prazi slnko....
- O F F -