Kurniq aj so safari. Neberie tú diakritiku.
Re #82704 Sommelier: Re #82685 Själavrak: a kedy si sa 70 naposledy viezol ? V prvom rade je táto linka veľmi príjemne vyťažená (nemocnica, napr.) a okrem toho do Biskupíc okrem periférnej 15 - 30 minútovej 67 a hodinovej 79 nejazdí nič. Takže takéto úvahy považujem za scestné. ?
Re #82704 Sommelier: Re #82685 Själavrak: a kedy si sa 70 naposledy viezol ? V prvom rade je táto linka veľmi príjemne vyťažená (nemocnica, napr.) a okrem toho do Biskupíc okrem periférnej 15 - 30 minútovej 67 a hodinovej 79 nejazdí nič. Takže takéto úvahy považujem za scestné. ?
hoppusmark
http://www.idoprava.sk/Appl/WebObjects/IDop.woa/1/wa/articleDetail?articleId=111259&wosid=LHUJIrEDvCM2jp0z3torcg
"Počas pokusného, sedemmesačného obdobia sa vlani frekvencia na preťažených komunikáciách v centre švédskej metropoly znížila o takmer 25 percent, čo sa prejavilo aj na zvýšení kvality ovzdušia."
-takže už je jasné súdruhom na BA magistráte, čo je hlavným cieľom MHD? ?