ocujte, nevidim az tak do toho, ale niekde som pocul, ze vozidla s regulovanym vyvazenim (a kneelingom) by pred odparkovanim mali byt vo vyrovnanej polohe ... ak je to tak, potom je sranda pozerat na tie odstavene SUcka vo vozovni, aspon 5 ich je naklonenych ako pri snahe lahnut si na bok
S499.1023
Čo je to za hlúposť "sa trolejbusu darí brzdiť lepšie edb ako podraďovaním motorom" napríklad? Odpoveď je takáto: Pri brzdení prevádzkovou aj núdzovou brzdou je brzdná dráha autobusu aj trolejbusu prakticky rovnaká.
Skutočne to nemá zmysel, som zvyknutý baviť sa o konkrétnych argumentoch a nie mávať novinárskymi drístami.