d3k0: hehe...vcera som si bol kupit elektricenku, bol som znova tam na obchodnej. Zase tam bola ta "mila" pani, predo mnou stal jeden chalan a pytal si tlacivo na potvrdenie o navsteve skoly. Mal si vidiet ako sa v tej chvili ked to povedal tej tete zablyslo v ociach, ze ma dalsiu obet :-)) Takze si od neho vypytala kartu, pricom mu hovorila ze to mozno ani nebude potrebovat....ale nakoniec bola straaasne sklamana, lebo ten chalan este tento skolsky rok potvrdenie nemal a tak mu ten papier musela dat :-)))
. Mozeme tu temu KT4 rozoberat donekonecna, ale pokial sa nepovozime tymi KT4kami v Nemecku a neposleme tam odbornikov, ktori zistia v akom skutocnom stave su, tak nemozeme objektivne posudit, ci sa to oplati kupit a ci nie.
Martin
který pořádá časopis Městská doprava. 27.5-28.5,
Budou k vidění všechny typy vašich vozidel ve vašich
provozovnách, jízdy historickou tramvají T2 po celé
síti MHD, jízdy RTO busy, trolejbusy 9Tr, noční jízdy tramvajemi a mnohem více. Informace tady
http://www.mestskadoprava.cz. Já už mám zajištěno,
že mě Spectre provede vaší Blvou někdy jindy, tak jsem zvědav jak se nám předvedete.