Hee - no kto by dnes nechcel bus, tbus, ci elinu s klimou. Asi kazdy - ale ked tu naozaj budu, tak sa budem tesit, lebo to nebude skor, ako budu prachy na celu mhd a konecne tu bude nejaka koncepcia.

alebo sa niekto stazoval ze sa mu nechce prechadzat cez podchod na Xku
Andrej (Anndy008)
Uz by to mohli aj dotiahnut do konca - kua - som si nemyslel, ze za dva roky to nestihnu.