Reply on: [ELITE]Roger #80327:
No myslím,že ostrahu do nočákov netreba kvôli vandalom alebo nevhodne sa správajúsim cestujúcim ale skôr kvôli menej rozumovo vyspelým revízorom.

BTW keby ste videli niekoho na zelenom pionieri tak to som ja ?
N/A
A čo je podľa teba lepšie v noci? Keď zastaví N70 a N74 na Astronomickej, alebo na Chlumeckého? Zaujíma ma tvoj názor.
Ja keď si predstavím zástavku Astronomická smer Vrakuňa a Chlumeckého, tak tí, čo majú blízko domov z Astronomickej, majú rovnako blízko domov aj z Chlumeckého + majú ju po ruke aj ďaľší...(myslím len situáciu v noci).