Reply on: m@rtin #80153:
Pocuvaj, vo vasom ceskom casaku nejakom som to cital, ze ma byt mestska verzia Crosswayu. Tak neviem... mohla byt chyba aj tam. Len Ti vravim, ze som to cital. A kedze som dnes na clanok o Crosswayoch narazil aj na webe (zhodou okolnosti tiez ceskom... my mame motoristicke weby na hovno), tak uz som to sem placol. Takze vravim - v tom casaku som cital o mestskej, NP verzii Crossway.
Valec
Re #80095 S499.1023: Nie len električkovej.
Re #80121 TeBeCe: Predpokladám, že N99 bude vypravovať Petržalka, tak načo potom dodatková tabuľa. ?