Reply on: 810zssk #80079:
Na Zlatych aj ano aj nie - ale to uz cestujcich trapit nemusi 
fobust: Dve okruzne linky su zavedene z dovodu vyjazditelnosti 60-minutoveho kola, inak by tam musel byt dvojnasobny pocet vozidiel. Ludia sa naucia, nocak im zdrhne maximalne raz
Lubos(MD)
Chodniky nie su v sprave DPB, ma sa o ne starat spravca - mestska cast / magistrat / najitelia domov pred ktorymi chodniky su. Ty si nemysli, ze DPB ti bude teraz malovat novy most, lebo jeho busy na nom zle vyzeraju... Existuje niekto, kto je za nieco zodpovedny... Ani ty nebudes platit susedovi obed, ked mu ho neda manzelka ?