d3k0: ta krizovatka je na , ale skus mi ukazat neaky zmysluplny navrh pre tu krizovatku... bojim sa ze v danom priestore nic rozumne nevymyslis...
- to asi nie je do smiechu?!
uz len natahat kolaje vsade a je to
Este dobre, ze sa to nestalo Tam-Busu - aj ked ani tie nemali tento tyzden prilis dobry...
Inak, autobus odisiel po vlastnych - na jednotke, pricom stale z miesta, kde boli predne dvere sycal vzduch
Bude aj foto, ked vyfotim film. Pre linkomilov mam zoznam presmerovani:
Andrej (Anndy008)
http://www.google.com/search?q=Karosa+LC936XE&ie=UTF8&oe=UTF8&hl=sk&lr=