Tak tie SORy sú naozaj kozmetické nešťastia. Ten interiér je celkom OK, ale zvon... No vďaka nižšej cene sú pre DPB asi bezkonkurenčné. Len "dúfam", že DPB hneď nakúpi 50 kĺbov z prvej série za lacný peniaz, kde bude kopa nedostatkov (ako pri každej prvotine), SOR sa poučí a ďalšie série budú na tom lepšie. No len DPB už akosi nebude mať peniaze a bude nútený vrážať peniaze do kaziacich sa kĺbov. Svoje urobia aj "schopní mechanici" a za pár rokov budú situáciu zachranovať, ako inak, nesmrteľné Ikarusy. Pre BA bude záchraná, ak sa obnoví výroba Ikarusov, lebo len tie v BA obstáli.
fobust
Nad tými oknami som tiež premýšlal. Chcelo by to šikovného dizajhnéra. Totiž tá hrubá liška tam zrejme kvôli konštrukcii byť musí. A tesne nad ňou by išla ďalšia lištička deliaca okná od plechu. Neviem ako by to vyzeralo. Škoda je aj toho "lámania" tej línie a tým pádom aj okien. Ale z praktického hľadiska je to dobré, len to nevyzerá tak pekne. Myslím ale že by sa to dalo vyriešiť. Sú to iba kozmetické úpravy - chcelo by to šikovného dizajnéra.