Reply on: fobust #78216:
Dal, ale v Bratislave to určite nikto nespraví.
Z toho prospektu mi nie je celkom jasné, koľko to má sedačiek priamo na nízkej podlahe. Ak dobre pozerám, tak snáď len tých 9 sklopných a dve oproti štvrtým dverám? ?
Ak bude cena výrazne nižšia ako pri SU18 alebo niečom podobnom, som všetkými desiatimi za, aj keď mi ten autobus stále trochu pripomína tie NP zlepence z východu. (Ja viem, sprosté predsudky...)
fobust
Keby ich vymenili za 18 SORov NB 18, tak by to nemuselo byť až také zlé. Aj keď, neviem ako tie vozy zvládnu BA premávaku...