Reply on: Majo #78082:
Sor už vysokopodlažní městské autobusy nevyrábí! Vozy BN9.5, BN10.5, BN12, NB12 a NB18 jsou všechny nízkopodlažní. Výroba vozů B7.5, B9.5 a B10.5 byla zastavena.
to bola linka kde nevypravili nikdy ZV... kolko neskorych prichodov som kvoli tomu mal
Valec
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=19175&idt=u&idg=2243&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=