Reply on: eripmav #78046:
Či si môžeš nárokovať náhradné vozidlo, záleží len a len na zmluve, keďže tu ideš podľa obchodného, nie podľa občianskeho zákonníka. A či bola alebo nebola dodržaná pravidelná údržba, takisto v tomto okamihu nevie povedať ani Sibylla.
Beus
A ako ti už niekoľkokrát bolo zopakované, asi to nestačilo, takže ešte raz: technický stav a poruchovosť vozidiel nemá NIČ spoločné s prestupným systémom, a nijako nesúvisia. Keby sme mali neprestupný, tak si buď istý, že ti vynechá práve tá priama linka, ktorú potrebuješ, a môžeš na ďalší spoj čakať nie 10, ale aspoň 40 minút.
Takže sa ukľudni a láskavo prestaň floodovať takýmito choromyseľnými nárekmi, nikto tu na ne nie je zvedavý.