Reply on: matiseek #78015:
"Ja hovorím o tom, aké majú Trollina motory.....!!! Choď na stránku a pozri si motory Trollina"
Aha. Takže ty zjišťuješ kvalitu motorů přes webové stránky? Nezlob se, ale dál to opravdu nemá význam. Jinak Trollina znám samozřejmě velmi dobře a ne z webovek.
.
preklep
Valec
Re #77993 matiseek: "ale nezačne horieť, tak že zhorí pol autobusu"
Videl si vôbec tie fotky? Ako pol autobusu, keď po piatich minútach kým prišli hasiči nezhorela úplne ani tá guma, ktorou je oblepená motorová veža. Sa stavím, že aj keby som sedel na zadnej lavici, tak by som bez vážnejšej ujmy okráčať odtiaľ po svojich.