Reply on: LUK #77762:
Mestsky (ale aj statny) podnik peniaze ma a moze mu byt jedno kolko zarobi.. proste peniaze budu.. z dani..Re #77760 wizard112: Nie, nehovorim nic o dotaciach! Naopak, ten sukromnik by platil urcity poplatok za tu prevadzku. A este mi povedz aku motivaciu ma sukromnik aby prevadzkoval nevytazene linky..
wizard112
Ale teraz neviem, či si mal na mysli, že by nejaký dopravca prebral celú MHD, alebo si mal na mysli súkromných dopravcov s minibusmi. Ale podľa mňa je lepšie, keď nad MHD má kontrolu mesto.