to KLF: no mozno je to tym, ze par kusov chystaju do muzea
) Pravdu ste mali vsetci, ktori ste tipovali Hviezdoslavovo namestie
) takze sa pustam do citania vasich prispevkov. Mozno to stihnem este dnes.
Martin Fundárek
Otázne je, čo je to za vysokú budovu v pozadí.