Reply on: Dunčo #76384:
Joj, tĺčik, a ty si už niekedy v tom Ružinove aj bol alebo si len na mapu pozeral? Určite pôjdem niekde od Vihorlatu na Trnavskú, na Gagarinku alebo na Bajkalskú. Inak nepožadujem ANI JEDEN priamy spoj z Ružínova na stanicu. Raz za mesiac v pohode prestúpim. Mestská hromadná doprava NIE JE určená k preprave režistov odkiaľkoĺvek na stanicu bez prestupu.
AAA
Re #76414 hoppusmark: Najlepšie by bolo 3 a 8 zlúčiť do linky : Rača - Obchodná - Kamenné nám. - Špitálska - Krížna - Ružinov a L 7 dať na stanicu.