wurmi: Ja som zase videl ako si dispecer na Racku v ten isty cas stopol vrbustov...
Vcera okolo 11:30 opravovali defekt 6265 pri zimaku, tak som to sledoval
Vcera okolo 11:30 opravovali defekt 6265 pri zimaku, tak som to sledoval
.
.
Turbo
Suprava T3SU 7723+7724 akurat vysla z UDJDSK. Ma velmi peknu reklamu. Polus City Center, dobre to vyzera. Brzdovky budu asi zajtra.
(SMS od Bigmaca)