Turbo - No aj mne sa zda, ze LPG motor pobezi aj na benzin...a pokial vim tak startovanie je bezninove, potom sa to hned po nastartovani prehodi na plyn.
No hej, dispeceri maju auta na CNG, ale bezne auta ak su na plyn tak na LPG. A aj pumpy su LPGove...O nejakej verejnej CNG pumpe ani neviem..mozno niekde v SPP...ale keby bola len jedna...nema to buducnost...a ak ide o dojazd, asi skutocne preto sa uchytilo LPG...
No hej, dispeceri maju auta na CNG, ale bezne auta ak su na plyn tak na LPG. A aj pumpy su LPGove...O nejakej verejnej CNG pumpe ani neviem..mozno niekde v SPP...ale keby bola len jedna...nema to buducnost...a ak ide o dojazd, asi skutocne preto sa uchytilo LPG...
.
...este by to chcelo nove trate...
Andrej (Anndy008)
Ja som to pozeral so zaujmom a teraz po roku ma niektore veci velmi zaujali.
1. vytrahli to stare panelove oblozenie (ci ako to nazvat) - jasne, ze rozkopali aj asfat, ktorym bola trat zaliata na ceste pre auta. No ale potom ked vymenili kolajnice - tak tam tie stare panely dali nastpat! - cize kazdy je inak vysoky a podobne. Cast trasy cez cestu zvnova vyasfaltovali.
2. Teraz po roku je vidiet aka fuserska praca to bola - ten asfalt je popri kolajniciach uplne vytrhany - vyzerat to tam ako keby tade presiel tank - proste diery jak svina - to je uroven
Niekedy si myslim, ze u nas nikto nepracuje a nenauci sa pracovat a je mi z toho moc smutno.