http://www.vlaky.net/servis/poloha.asp
takete by sa mi rano zislo aby som vedel ze kde sa nachadza moj ranny bus a ci sa mam ponahlat na zastavku
takete by sa mi rano zislo aby som vedel ze kde sa nachadza moj ranny bus a ci sa mam ponahlat na zastavku
Keď tu často hovoríš o zvukoch atmosférických ML635-iek, tak taká radikálna zmena zvuku ako u týchto vozov - z MANového 5-válca na LIAZový 6-válec sa fakt prehliadnuť nedá, myslím si
ivanbuto
Čo tak zopakovať si tú iniciatívu ohľadne Floriánskeho nám.? Mohli by sme podhodiť T.Krat. ako podnet.
Ak si policajti inak takto diktujú otázky, ktoré sú kľúčové pre dopravnú politiku mesta, žiadalo by si to iniciatívu aj od primátora smerom k ministerstvu vnútra... teda si môžem snívať ďalej. ALe možno na nich musí niekto nakričať, so spomínanou agresivitou v hlase a tak? ?